سفارش تبلیغ
صبا ویژن

5 چیزهایی که باید در مورد هزینه های پرانتز در اروپا بدانید

اگر می خواهید دندان مستقیم باشید ، باید به نوعی از بریس یا تراز تمیز استفاده کنید ، و قبل از خرید هر چیزی در زندگی ، همیشه دوست داریم که هزینه های اولیه را بدانیم. این به جلوگیری از هرگونه تعجب ناخوشایند کمک می کند. هزینه بریس ها می تواند کاملاً مبهم باشد و نقل قول ها بسته به دندانپزشک یا ارتودنتیستی که شما از آنها دریافت می کنید و نوع بریس مورد نظر شما بسیار متفاوت است.

دلیل متفاوت بودن این امر این است که دندانپزشکان و ارتودنتیست های مختلفی در کلینیک خود مانند اجاره و کارکنان هزینه های مختلفی دارند و از آزمایشگاه ها و مواد مختلفی نیز برای بریس ها استفاده می کنند و برخی نیز در هر ملاقات هزینه اضافی دارند. به همین دلیل هزینه پرانتز می تواند کاملاً گیج کننده باشد.

در اینجا شما می توانید یک برنامه واضح و روشن در مورد آنچه باید انجام دهید و چه چیزی را هنگام جستجو برای یافتن محلول صاف کننده دندان ایده آل ، و نکاتی راجع به خریداران آگاه پول ، پیدا کنید.

 

1 # چگونه می توان از قیمت پرانتز در کشور خود پی برد

هزینه بریس های غیرقابل پیش بینی

در اکثر کشورها هزینه بریس بستگی به موقعیت دندان شما و هزینه های اعمال شده در منطقه شما دارد و تقریباً همیشه در لیست قیمت "از" به شما ارائه می شود. پس از گفتگو در مورد گزینه های خود با یک دندانپزشک یا ارتودنتیست محلی ، باید یک مشاوره جسمی برای دریافت یک نقل قول مناسب برنامه ریزی کنید. همچنین اگر از ارتودنسی متخصص و یا از دندانپزشکی که ارتودنسی زیبایی ارائه می دهد ، می توانید قیمت آن گران تر شود.

 

هزینه پرانتز ثابت

برخی موارد استثنایی وجود دارد که هزینه بریس ها مانند هلند ثابت می شود که در آن قیمت درمان های دندانپزشکی که توسط بیمه پرداخت می شود توسط دولت تعیین شده است و کلیه دندانپزشکان بسته به نوع بریس باید طبق برنامه تعیین هزینه ای هزینه کنند.

نمونه دیگر آن Straight Teeth Direct ™ است که در آن قیمت پیوند دهنده های نامرئی به 1.500 € / 1.350 with بدون هزینه پنهان ثابت شده است ، بنابراین می دانید قبل از سفارش هر چیزی دقیقاً چه انتظاری را دارید.

 

2 # بریس هزینه ای که می توانید بازیابی کنید یا ادعا می کنید

بریس های سنتی آرایشی و بهداشتی برای بچه های زیر 18 سال.

در ارتودنسی برای بزرگسالان معمولاً هرگز تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد ، برخی موارد استثنا وجود دارد ، اما این موارد موارد بسیار شدید ناهنجاری های فک / گزش هستند که باعث تنفس یا عوارض شدید خوردن می شوند. چند نمونه از معیارها که به کشور متفاوت هستند عبارتند از:

 

بخش زاویه کلاس II در صورت اورجت بیش از 9 میلی متر

زاویه کلاس III

سوزن نگهدار یا سگهای نگهدارنده

سوزن سوزن شدن یا سگ بودن یا گم شدن بیش از 1 پرمولر یا مولی در هر طرف فک

در صورت شکاف لب و / یا کام یا ناهنجاری های اضافی

نیش را با مخاطب فقط در موالر باز کنید

برای کودکان و نوجوانان ، کشورهای بیشتری در واقع پوشش ارائه می دهند اما این برای درمان جامع است که در دستیابی به یک نیش کامل متمرکز است و اغلب شامل کشیدن دندان ها و 2 سال درمان است. اگر شخصی فقط بخواهد لبخند خود را با رویکرد ارتودنسی زیبایی بهبود بخشد ، اغلب این نوع درمان تحت پوشش قرار نمی گیرد و نیاز به پرداخت خصوصی توسط خانواده دارد.

 

در بعضی از کشورها برخی از بخش های دندانپزشکی از طریق بازپرداخت مالیات قابل ادعا هستند اما بررسی معیارها از آنجایی که معمولاً برای درمان های بهداشتی و در درجه اول درمان های زیبایی انجام نمی شود ، مهم است. راه شناخت این مسئله استعلام با حسابدار یا مرجع مالیاتی است.

اگر به دلایل پزشکی مانند یکی از 6 دلیل ذکر شده در زیر پرانتز قرار دارید ، بازپرداخت بیمه / مالیات شما ممکن است فقط در مورد انواع خاصی از بریس یا حتی مکانهای درمانی مانند بیمارستان دندان پزشکی اعمال شود. اگر درمان کامل قابل ادعا نباشد ، هنوز هم می توانید برای معاینات دندانپزشکی ، اشعه ایکس یا سایر روشهای درمانی مبتنی بر سلامتی ، بازپرداخت جزئی دریافت کنید.

 

فدراسیون اتحادیه های تخصصی ارتودنسی اروپا و کمیته بیمه های سلامت اروپا گزارشی جامع در مورد پوشش بیمه و هزینه های پرانتز در کشورهای مختلف اروپا نوشته اند.

هزینه شماره 3 پرانتز از ارزانترین تا گران ترین گزینه:

فلز ثابت

هزینه آزمایشگاه برای مجموعه ای کامل از براکت های فلزی ثابت که در ارتودنسی استفاده می شود حدود 55 € است (این همه براکت ها برای درمان فوقانی و تحتانی است). این بدان معنی است که فقط هزینه سیم وجود دارد که در حدود 5-10 € است. این بدان معناست که در صورت نیاز به درمان فوقانی و تحتانی هزینه آزمایشگاه حدود 65 € است. بنابراین دندانپزشک فقط باید وقت خود را شارژ کند ، تمام قرارهای تنظیم ماهانه بیش از 2-3 سال ، کارمندان و ماشین آلات در بالای آن ، بنابراین به طور کلی این بریس های ثابت بین 1500 تا 2000 یورو برای بیمار هزینه دارند. تمیز کننده ها را با دندانهای مستقیم C پاک کنید

در Straight Teeth Direct ما سرمایه گذاری های زیادی را در ساخت و طراحی با تکنولوژی بالا انجام داده ایم تا هزینه های تراز وسایل نقلیه را کاهش دهیم تا بتوانیم مستقیماً با قیمت شفاف آنها را نیز ارائه دهیم.

قیمت ثابت است و برای قوس های بالا و پایین ، بدون هزینه های پنهان و با تعدادی ضمانت ، 1.500 € / 1.350 پوند است.

با این راه حل ، دندانپزشک از راه دور شما را تحت نظارت قرار می دهد تا بتوانید با تشکر از برنامه که ابزاری است که باعث می شود عملکرد ارتودنتیست انعطاف پذیرتر و مقیاس پذیر باشد ، از هزینه ویزیت نیز صرفه جویی کنید. پرانتزهای ثابت یا قابل جابجایی

اینها 6 ماه نوع پرانتز یا ترازهای بهاری هستند. از آنها برای صاف کردن دندانهای قابل مشاهده در لبخند استفاده می شود - با نوع مهاربندی 6 ماهه این معمولاً به معنی 10 دندان جلوی شماست (پرمولر تا پرمولر) با ترازهای فنری این معمولاً فقط 4 دندان جلو شما را جابجا می کنند. دندانپزشک در اینجا معمولاً حدود 500 - 800 € هزینه آزمایشگاه دارد ، بنابراین دندانپزشک معمولاً 1800 - 3500 € را شارژ می کند زیرا در این صورت مجبورند در هزینه های قرارهای معاینه فاکتور بگیرند زیرا با این روش های درمانی شما به IPR نیاز خواهید داشت. ) صاف کردن دندان ها برای ایجاد فضایی برای حرکت دندان ها. نکته دیگری که باید از آن آگاه باشید اینست که با استفاده از این روشهای درمانی ، برای تکمیل و جزئیات حرکت دندان به شما نیاز به برخی از ترازهای واضح دارید زیرا بندهای شتاب دهنده به پایان نمی رسند. سؤال مهمی که باید پرسید این است که آیا شما نیز برای تکمیل پرونده خود به تراز کننده ها احتیاج دارید ، هزینه اضافی به شما تعلق می گیرد یا این در درمان شما قرار می گیرد. تراز تمیز با مارک های دیگر از aligners مانند Invisalign® هزینه به طور متوسط ??بین 2،500 € و 5000 €

با این راه حل ، دندانپزشک برای ساخت دستگاه های ساخته شده سفارشی باید مبلغی از آزمایشگاه در حدود 1500 یورو بپردازد. این یکی از دلایلی است که پرانتزهای ثابت بیشتر مورد استفاده دندانپزشکان قرار گرفته و توصیه می شود. پرانتزهای زبانی

بریس های زبانی حتی گران تر هستند زیرا هزینه آزمایشگاه برای دندانپزشک می تواند بین 1000 تا 2000 € باشد ، بنابراین این باعث می شود هزینه این بریس ها بین 3500 تا 9000 € باشد.

شماره 4 حقیقت پشت پرانتزهای شفاف آنلاین ارائه می دهد:

پیشنهادات زیادی وجود دارد که در سایتهای معاملاتی مانند Groupon یا LivingSocial تبلیغ می شوند که در اینجا تعدادی از درمانگاه های محلی را نشان می دهید که 50 تا 70 درصد ارزانتر از هزینه معمولی هستند. بزرگترین مشکل این سایت های ارائه این است که آنها 40-50? از قیمت کوپ را پرداخت می کنند تا دندانپزشک حتی کمتر شود. این فوراً بدان معنی است که دندانپزشک در از دست دادن پول برای معالجه ، مگر اینکه آنها بتوانند از شما هزینه های اضافی دریافت کنند. این امر باعث می شود رابطه ای کمتر از شفاف و کمی خصمانه برقرار شود ، گویی که می آیید و فقط قیمت کوپن را می پردازید که معمولاً پول خود را از دست داده اند.

بنابراین مراقب باشید در هنگام جستجو به آن لقب ندهید ، تکالیف خود را انجام دهید ، همه چیز را بخوانید و در صورت شک و تردید قبل از خرید معامله ، با کلینیک تماس بگیرید.

 

سلب مسئولیت را در پایین بخوانید

این اغلب مواردی است که می توانید فوراً ببینید اگر این یک پیشنهاد واقعی است یا نه.

بعضی اوقات از عکس استفاده شده در آگهی و اصطلاح عمومی "Braces clear" یا "braces invisible" ارائه نمی شود ، مشخص نیست که آیا شما می توانید بریس های ثابت را پاک کنید یا ترازهای قابل جابجایی نامرئی.

همچنین گاهی اوقات در T&C در پایین آگهی متوجه می شوید که این پیشنهاد برای سینی های حداکثر در صورتی که برای تراز وسط باشد و موارد شدیدتر هزینه اضافی دریافت می کند.

به عنوان مثال این انواع T&C است که می توانید پیدا کنید:

مشاوره لازم است. بازپرداخت کامل در صورت عدم مناسب قرار ملاقات در همان روز پذیرفته شد.

نگهدارنده برای مراقبت های بعدی گنجانده نشده است. اگر دندان ها خیلی شدید تلقی شوند ، هزینه بیشتری برای درمان عمیق تر ارائه می شود. "

این یکی حتی نامشخص است:

تعداد جلسات مورد نیاز به فرد بستگی دارد. حداکثر 6 جلسه گنجانده شده است. در صورت لزوم 90 پوند اضافی برای هر قرار ملاقات اضافی. لطفاً حداکثر 60 دقیقه در هر جلسه وقت بگذارید. "این احتمالاً بدان معنی است که پیشنهاد تبلیغ شده فقط 6 ملاقات را شامل می شود. با توجه به اینکه شما نیاز به یک برداشت و تشخیص دارید ، به علاوه یک نفر برای انتخاب ترازهای خود ، فقط 4 مورد دیگر را برای شما به ارمغان می آورد ، بنابراین شاید این فقط برای مواردی باشد که فقط 4 ماه به تراز کننده نیاز دارند. قیمت ارتودنسی

و دیگری می گوید: "مناسب فقط برای موارد خفیف و برخی معتدل از شلوغی." به وضوح نشان دادن این معامله فقط در صورتی اعمال می شود که بیش از 8 تا 12 تراز کننده احتیاج نداشته باشید ، هر چیزی بیشتر از آن در بالا اضافه می شود.

https://v.gd/WcgrAw

https://is.gd/nBvxgw

https://esee.ly/lwk5sy

https://u.to/hGZuGQ

http://lnki.nl/r7IUZ

https://bit.ly/2YucW6l